Një pije e gazuar në ditë rrit rrezikun për kancer

0
123
blank
Gjigandi

I kemi kaq pranë vetes! Në tryezat familjare, në organizime të ndryshme festash, kudo…dhe është e kot të themi që nuk na pëlqejnë. Në mos i konsumojmë përditë, të paktën i kemi provuar shpesh herë sa për të……

Lexo edhe:  Delinda Disha tregon si u njoh me të shoqin dhe frikën që pati në fillim

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu