17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jennifer

Etiketim: Jennifer

E papritur! Jennifer Lopez dhe Affleck “ndahen” vetëm tre javë pas...

0
Pasi kaluan muajin e mjaltit me familjen vetëm pak ditë më parë dhe pasi u martuan tre javë më parë, Jennifer Lopez dhe Ben...
Jennifer Aniston do të jetë e ftuara e fundit në emisionin e Ellen DeGeneres – 19 vjet pasi ajo i…

Jennifer Aniston do të jetë e ftuara e fundit në emisionin...

0
Jennifer Aniston do të jetë e ftuara e fundit në emisionin e Ellen DeGeneres, u bë e ditur të martën (10 maj).Episodi i fundit...

Jennifer Lopez vërteton sërish se mosha është vetëm numër për të

0
J.Lo dje kishte mbushur gjysmë dekade jetë. Jennifer Lopez dje mbushi 51 vite jetë, këngëtarja duket ende në formë shumë të mirë trupore, dhe vazhdon...

Jennifer Lopez duket fenomenale në moshën 51 vjeçare, cilat janë sekretet...

0
Nëse ka një rast ku personi duket se vetëm po shkon mbrapa për sa i përket numrave të moshës, Jennifer Lopez është ai rast. Me...

Jennifer Aniston, ndan foton e mikut të saj nga intubimi

0
Aktorja e famshme, Jennifer Aniston, ka vendosur të japë mesazhin e saj për të sensibilizuar njerëzit që të mbajnë maskën dhe të respektojnë rregullat...

50-vjeçarja Jennifer Lopez, gëzon këto forma trupore!

0
Këngëtarja, modelja, aktorja, valltarja e shumë atribute tjera i përkasin yllit Jennifer Lopez. Ajo me aktivitetet e saj tash e shumë vite qëndron në fokus...

Jennifer Garner, sërf me djalin e saj në plazhet e Malibusë

0
Me motin e verës që erdhi, Jennifer Garner duket thjeshtë e gëzuar që po qetësohet në valët e oqeanit. Aktorja 48 vjeçe, është parë të...

Jennifer Lopez dhe Maluma, me bashkëpunim të ri

0
Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, ka qenë duke u izoluar së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, për shkak të pandemisë COVID-19. Gjatë kësaj...

Jennifer Lopez dhe Maluma bashkojnë forcat, po sjellin diçka së bashku!

0
Dy këngëtarët e njohur latin, legjenda Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku. Fotografinë e ka publikuar vetë...

Jennifer Lopez tregon të famshmet e saj, të pasmet bombastike

0
Ajo është e njohur kudo në botë për shkak të linjave të saj të famshme. Dhe Jennier Lopez dukej rrezatuese si gjithmonë, kur tregoj fizikun...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS