Ballina Etiketimet Lopez

Etiketim: Lopez

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili material është ‘on top’...

0
Si një ikonë moderne e modës, J.Lo e di se veshjet me ‘tweed’ janë jashtëzakonisht të njohura këtë sezon. Diva latine Jennifer Lopez është fotografuar...

E papritur! Jennifer Lopez dhe Affleck “ndahen” vetëm tre javë pas...

0
Pasi kaluan muajin e mjaltit me familjen vetëm pak ditë më parë dhe pasi u martuan tre javë më parë, Jennifer Lopez dhe Ben...

Jennifer Lopez vërteton sërish se mosha është vetëm numër për të

0
J.Lo dje kishte mbushur gjysmë dekade jetë. Jennifer Lopez dje mbushi 51 vite jetë, këngëtarja duket ende në formë shumë të mirë trupore, dhe vazhdon...

Jennifer Lopez duket fenomenale në moshën 51 vjeçare, cilat janë sekretet...

0
Nëse ka një rast ku personi duket se vetëm po shkon mbrapa për sa i përket numrave të moshës, Jennifer Lopez është ai rast. Me...

Jeniffer Lopez mbush 51 vjet, Rita Ora i uron ditëlindjen me...

0
Vitet vetëm një numër për divën. Jennifer Lopez është njëra prej këngëtareve dhe aktoreve që ka inspiruar gjenerata të tëra në këto sfera. Diva ka mbushur...

50-vjeçarja Jennifer Lopez, gëzon këto forma trupore!

0
Këngëtarja, modelja, aktorja, valltarja e shumë atribute tjera i përkasin yllit Jennifer Lopez. Ajo me aktivitetet e saj tash e shumë vite qëndron në fokus...

Jennifer Lopez dhe Maluma, me bashkëpunim të ri

0
Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, ka qenë duke u izoluar së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, për shkak të pandemisë COVID-19. Gjatë kësaj...

Jennifer Lopez dhe Maluma bashkojnë forcat, po sjellin diçka së bashku!

0
Dy këngëtarët e njohur latin, legjenda Jennifer Lopez si dhe këngëtari i talentuar Maluma janë parë së fundmi së bashku. Fotografinë e ka publikuar vetë...

Jennifer Lopez tregon të famshmet e saj, të pasmet bombastike

0
Ajo është e njohur kudo në botë për shkak të linjave të saj të famshme. Dhe Jennier Lopez dukej rrezatuese si gjithmonë, kur tregoj fizikun...

Tashmë mund të visheni si Beyonce e Jennifer Lopez, edhe me...

0
Për vite me radhë kemi parë Beyonce, motrat Kardashian, Cardi B, Rihanna, Lady Gaga, shumë të famshme të tjera të vishen nga duart e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24