Brenda shtëpisë së Arilenës; këngëtarja dekoron pemën e Krishtlindjeve!

0
65
Gjigandi

Arilena Ara nuk ka mundur të presë dot gjatë për të sjellë në shtëpinë e saj atmosferën e festave të fundvitit. Artistja ka treguar se duke qenë se Krishtlindjet janë periudha më e preferuar e vitit, ajo a zbukuruar edhe pemën e shtëpisë së saj.

“Nuk mund të prisja më gjatë. Krishtlindjet janë këtu. Koha ime e preferuar e viti”, ka shkruar ylli i “Doja”.

Siç shihet edhe nga fotoja, artistja ka zgjedhur që pemën këtë vit ta ketë të bardhë ndërsa zbukurimet në ngjyrë  argjendi dhe gold.

Arilena Ara vetëm pak ditë më parë ka publikuar edhe këngën më të fundit “Doja” në bashkëpunim me Flori Mumajesin ndërsa në dhjetor pritet të konkurrojë në Festivalin e Këngës, ku përflitet si pretendente për të fituar çmimin e parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu