Ishte në gjendje të dehur, aktori turk përplas me makinë motorçiklistin

0
14
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Aktori turk Burak Deniz i cili u bë shumë i njohur nga roli i “Muratit” në serialin “Dashuria nuk njeh fjalë”, ka bërë aksident.

Mediat turke raportojnë se aktori ka përplasur një motorçiklist teksa udhëtonte me makinën e tij.

Ai ka zbritur menjëherë nga makina për të ndihmuar motorçiklistin pas përplasjes.

Ngjarja është filmuar nga kamerat.

Më pas në vendngjarjet mbërriti policia. Këta të fundit konstatuan se aktori ishte në gjendje të dehur.

Burak Deniz u dënua me marrje patente për 6 muaj dhe një gjobë prej 1.228 lira turke.

Ndërkohë ka nisur edhe një hetim nga prokuroria për këtë aksident.

Image

Aktori do të dalë para gjykatës së shpejti.

Ai u fotografua pas daljes nga komisariati, por nuk pranoi t’u përgjigjej pyetjeve të gazetarëve.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu