31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Makinë

Etiketim: makinë

Aksidentoi me makinë dy të miturit, arrestohet 46-vjeçari në Tepelenë

0
Një 46-vjeçar është arrestuar në Gjirokastër, pasi përplasi me automjet dy fëmijë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen “Mustafa Matohiti”, Tepelenë. Shtetasi me iniciale...

Zjarri në Astir i qëllimshëm, shënjestër dyshohet një makinë e parkuar...

0
Sipas ekspertizës e cila nuk ka mbaruar akoma, dyshohet se zjarri në pallatin në Astir është vënë qëllimisht në një prej makinave në garazhin...

Emrat/ Lëviznin me lëndë narkotike në makinë, arrestohen dy të rinj...

0
Dy persona janë arrestuar në Durrës, pasi lëviznin me lëndën narkotike në makinë. Shtetasit Seldi Dauti, 21 vjeç dhe Gani Roci, 21 vjeç akuzohen për...

Detaje nga atentati i Sadikajt, nga shpërthimi i fortë mbetën të...

0
  Detaje të reja kanë dalë nga atentati i djeshëm ndaj 27-vjeçarit nga Memaliaj, Aleksandër Sadikaj pranë rrethrrotullimit të TEG-ut. Sipas dëshmitarëve okularë, shpërthimi i telekomanduar...

Zbardhet dëshmia e Markel Nikës: Vura re një makinë që më...

0
Iu bë atentat dje në Fushë Krujë, flet Marklen Hakës para grupit hetimor. Burime për median bëjnë me dije se, Haka pohon se ndodhej në...

Vrasja në Shkodër/ Gjendet një makinë e djegur në lagjen “Guerrile”,...

0
Qyteti i Shkodrës është tronditur këtë të premte nga të shtënat e armëve ku për pasojë humbi jetën Naim Bajri dhe u plagos punëtori...

Video/ Shpërthim i fuqishëm në Kamzë, i vihet tritoli një makine...

0
Një makine të parkuar tip “Audi Q7″ në Bulevardin Blu, Kamëz i është vendosur tritol. Mësohet se automjeti ka qenë i parkuar në momentin që...

Tiranë/ Qarkullonte me armë zjarri në makinë, arrestohet 25-vjeçari

0
Një 25 -vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi qarkullonte me thikë dhe pistoletë në makinë. Shtetasi me iniciale Rr. H., 25 vjeç akuzohet për veprat...

Aksident tragjik / Përplas me makinë të riun dhe e lë...

0
Një aksident tragjik ka ndodhur orët e mbrëmjes në qytetin e Fier ku një person ka humbur jetën. Sot rreth orës 22:00, në fshatin Qenas,...

‘Bleu 150 mijë euro makinë’, Lleshaj në Kuvend: Nëse nuk kushton...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër lleshaj ka reaguar në seancën e sotme të Kuvendit në lidhje me akuzat ndaj tij se ka shpenzuar 150...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS