Ballina Etiketimet Aktori

Etiketim: aktori

Rikthehet aktori i humorit, pjesë e “Big Brother Vip”?

0
Aktori i humorit Elvis Pupa, ka trazuar rrjetin me një postim të bërë së fundmi. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, por prej...

Aktori kryesor u akuzua për vrasje në shesh xhirim, filmi hollivudian...

0
Prodhimi i filmit Rust të Alec Baldwin mund të vazhdojë ende, pavarësisht akuzave për vrasje të pavullnetshme që u ngritën kundër yllit dhe përgjegjëses...

“Sulen të të shqyejnë”/ ‘Shpërthen’ aktori për foton e Dua Lipës...

0
Aktori i njohur Elvis Pupa ka shpërndarë në Instagramin e tij një foto të kryeministrit Edi Rama, i cili ka uruar Pavarësinë krah këngëtares...

James Bond/ Cili aktor është favorit absolut për të pasuar Daniel...

0
Aaron Taylor-Johnson konsiderohet zëvendësuesi më i mundshëm i Daniel Craig në filmin e ri popullor të James Bond. Informacioni doli në dritë pasi aktori thuhet...

Aktori Florjan Binaj sot feston ditëlindjen

0
Aktori i humorit Florian Binaj feston sot ditëlindjen. Flori mbush 37 vjeç. Kjo ditëlindje e ka gjetur në një tjetër detyrë, larg aktrimit siç jemi...

Tom Cruise do të bëhet aktori i parë që merr pjesë...

0
Tom Cruise raportohet se do të marrë pjesë në një film që përfshin xhirimet në hapësirë. Kryetarja e Universal, Dame Donna Langley, la të kuptohet...

Aktori shqiptar Damazzeti me rol kryesor në “Blade in the Darkness”,...

0
Gjithçka rrotullohet rreth historisë së katër miqve. Dy djem dhe dy vajza (italianë dhe shqiptarë) të cilët vijnë në Tiranë me idenë për të...
Ndërron jetë aktori i “Goodfellas”, Ray Liotta

Ndërron jetë aktori i “Goodfellas”, Ray Liotta

0
Ylli i "Goodfellas", Ray Liotta, raportohet se ka vdekur në moshën 67-vjeçare në Republikën Domenikane, derisa po xhironte "Dangerous Waters".Aktori legjendar, i cili gjithashtu...
Ka ndërruar jetë aktori Bo Hopkins

Ka ndërruar jetë aktori Bo Hopkins

0
Bo Hopkins, aktori i njohur për filmat klasikë, si "American Graffiti", "The Wild Bunch", "Midnight Express" e "The Getaway", ka ndërruar jetë të premten.Lajmi...
Muzikanti dhe aktori Dominic Fike fantazon për Amber Heard duke e rrahur: Kjo më ngazëllen

Muzikanti dhe aktori Dominic Fike fantazon për Amber Heard duke e...

0
Dominic Fike në një performancë të fundit ndau vizionin e tij për Amber Heard, ish-bashkëshorten e Johnny Depp, me të cilën kanë qenë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24