Imazhe të reja nga paraqitja e Kim Kardashian në “People’s Choice Awards”

0
49
blank
Gjigandi

Kim Kardashian dukej për mrekulli në eventin e fundit ku mori pjesë.

Kim Kardashian mori pjesë në eventin “People’s Choice Awards”, që sivjet ishte edicioni i 45-të.

Në mesin e shumë yjeve, ajo mori vëmendjen me paraqitjen e saj, duke hyrë në listen e personazheve të veshura më së miri në këtë event.

Ajo u shfaq me një fustan të gjatë e elegant, në të cilin theksonte format e bujshme trupore, për të cilat edhe njihet.

Në këtë event, Kim dhe motrat e saj nuk u larguan pa çmim, ato u shpërblyen në katerinë e reality-shout më të mirë për vitin 2019 me “Keeping up with the Kardashians”. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu