fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kim

Etiketim: Kim

Çifti i famshëm drejt divorcit, Kim Kardashian largohet nga shtëpia

0
Nëse zyrtarizohet, do të jetë me siguri divorci më i bujshëm në historinë e showbiz-it botëror! Jo vetëm për protagonizmin si një prej çifteve...

Kim në Presidencë për 60 minuta, takim me Metën

0
Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim zhvilloi një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta që zgjati rreth 60 minuta. Nuk dihet ende tema...

Kim në Presidencë prej 60 minutash, takim me Metën

0
Që prej orës 11:00 Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim po zhvillon një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta. Nuk dihet ende tema...

Ambasadorja Kim në zyrën e Metës për reformën zgjedhore

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim do të zhvillojë sot në orën 11:00 një takim me presidentin Ilir Meta. Takimi me fokus reformën zgjedhore do të zhvillohet...

Reforma zgjedhore, aleatët i kërkojnë kohë Bashës për t’i kthyer përgjigje...

0
Me gjithë përpjeket e vazhdueshme të ambasadorëve të SHBA-së, BE-së, Britanisë dhe ODIHR, ende nuk ka një marrëvershje për reformën zgjedhore ndërmjet palëve politike. Një...

Përfundon takimi i Soreca, Yuri Kim, Norman dhe Borchardt

0
Që prej orës 11:00 në zyrën e ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca u mbajt takimi mes tij dhe ambasadorëve të SHBA-së, Yuri...

Zgjedhorja/ Ambasadorët bëhen bashkë në ‘Shtëpinë e Europës’, Soreca pret në...

0
TIRANË- Që prej orës 11:00 në zyrën e ambasadorit të BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka nisur takimi mes tij dhe ambasadorëve të SHBA-së,...

Deklarata e Yuri Kim, Paskal Milo: Nga më të fortat në...

0
Deklaratat e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, e cila ia la përgjegjësinë për të ardhmen e Shqipërisë, kreu të PD, janë konsideruar nga më të fortat...

Ambasadorja Kim: Pala në pushtet e tha fjalën e saj, ‘topi’...

0
Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë u shpreh sot se është gati një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore. Edhe pse në mbrëmje Petrit Vasili...

Deklarata e Yuri Kim, reagon Basha: Do bëj gjithçka për zgjedhje...

0
Kryetari i PD Lulzim Basha reagoi në lidhje me deklaratën e ambasadores së SHBA Yuri Kim në lidhje me reformën zgjedhore. ''Është bërë progres drejt...