31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paraqitja

Etiketim: paraqitja

Paraqitja e mirë e Muriqit nuk mjafton për Fenerbahçen

0
Fenerbahçe u mposht 2-0 në shtëpinë e Kasimpasasë. Në këtë sfidë kishte edhe një derbi shqiptarësh, ku Florent Hadërgjonaj arriti të mposhtë bomberin e...

Paraqitja ndaj City-t nuk vendos të ardhmen

0
Arsenali e rinisi me një humbje 3-0 ndaj Manchester City-t në Etihad Stadium, kampionatin anglez post COVID-19, disfatë që pakëson shanset e topçinjëve për...

Imazhe të reja nga paraqitja e Kim Kardashian në “People’s Choice...

0
Kim Kardashian dukej për mrekulli në eventin e fundit ku mori pjesë. Kim Kardashian mori pjesë në eventin “People’s Choice Awards”, që sivjet ishte edicioni...

‘Më pëlqeu paraqitja e tij, por doli bishë’/ Për kë flet...

0
Moderatorja e “Wy Not” Roza Lati, i kërkoi falje nënës së saj në emisionin “Casa De Los 3s” në Ora News dhe më pas foli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS