27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Awards

Etiketim: Awards

Travis Scott do të dhurojë performancën e parë televiziv në “Billboard Awards 2022” – gjashtë mua…

Travis Scott do të dhurojë performancën e parë televiziv në “Billboard...

0
Travis Scott do të bëjë paraqitjen e tij të parë televizive në "Billboard Awards 2022" këtë të diele (15 maj), gjashtë muaj pas tragjedisë...
“CMT Music Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

“CMT Music Awards 2022”: Lista e plotë e fituesve

0
Të hënën mbrëma (11 prill), spektakli i çmimeve, i bashkëorganizuar nga Kane Broën , Kelsea Balerini dhe Anthony Mackie ka nderuar artistët e muzikës...
Halsey u detyrua të largohet më herët nga “Grammy Awards 2022” pasi mori pjesë në event vetëm dis…

Halsey u detyrua të largohet më herët nga “Grammy Awards 2022”...

0
Halsey u largua herët nga çmimet "Grammy" pasi mori pjesë vetëm disa ditë pas operacionit për endometriozë."Nuk ndihem shumë mirë kështu që u largova...
“Levitating” e Dua Lipës shpallet kënga e vitit në “iHeartRadio Music Awards 2022”

“Levitating” e Dua Lipës shpallet kënga e vitit në “iHeartRadio Music...

0
Në Los Angeles u mbajt të martën mbrëma ceremonia e ndarjes së çmimeve "iHeartRadio Music Aëards 2022" dhe Dua Lipa doli me çmimin më...
Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

Kreacioni i Lia Stubllës në para-ndejën e BAFTA Awards 2022

0
Nuk janë tashmë të pakta rastet kur në tapetin e kuq të eventeve të famshme mund të shohim kreacione të dizajnerëve vendorë.Ky është rasti...

Këngëtarja shqiptare performon në “MTV Music Awards” këtë vit

0
Ceremonina prestigjioze “MTV Music Awards” këtë vit performon një tjetër artiste shqiptare. Është Ava Max, artistja e cila është në mesin e yjeve që do...

Konfirmohet data e edicionit të sivjetmë të American Music Awards

0
Është konfirmuar data për American Music Awards. ABC dhe Dick Clark Productions kanë njoftuar se megjithatë do të mbahet edicioni i sivjetmë i American Music...

Beyoncé zbulon veshjen e saj të plotë në BET Awards

0
BET Awards u mbajt në mënyrë virutale këtë vit për shkak të pandemisë. Ndërsa Beyoncé regjistroi fjalimin e saj në shtëpi, ajo prapë u vesh...

Lista e plotë e fituesve në ‘BET Awards 2020’

0
Eventi virtual i ‘BET Awards’, këtë vit jo vetëm që u mbajt për herë të 20-të, por përfshiu edhe fokusimin në komunitetin dhe kulturën...

Lil Wayne nderon Kobe Bryant përmes një performance në ‘BET Awards’

0
Rep-artisti i njohur, Lil Wayne, ka nderuar Kobe Bryant përmes një performance speciale në ‘BET Awards 2020’. Ai për të kujtuar futbollistin e njohur kishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS