Dorë për dore, Morena poston foto me personin më të dashur

0
98
Gjigandi

Morena Taraku ka postuar një fotografi të bukur me babain e saj.

Pas gjithë ndodhive me Morena Trakun dhe ‘Bentleyn’ e saj 250 mijë eurosh, tani që zërat janë qetësuar, ajo i është rikthyer rrjeteve sociale dhe postimeve.

Morena ka zgjedhur që për herë të parë pas gjithë skandalit dhe pasi deklaroi që po largohet nga rrjetet sociale, të kthehet me një fotografi ku shihet duke shtrënguar përdore me babain e saj.

Morena shkruan se babai i saj është “e vetmja kapje e dorës, që s’kishte kurrë prapavija tjera pos sinqeritetit e dashurisë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

E VETMJA KAPJE E DORES, QE SKISHTE KURRE PRAPAVIJA TJERA POS SINQERITETIT E DASHURISE #DAD ❤️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on Nov 7, 2019 at 4:23am PST

Dyshja, sipas lokacionit që tregon Morena, ndodhen në Angeles City të Filipineve.

Lexo edhe:  Komuna e Podujevës apelon tek qytetarët të mos mbajnë të pame

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu