Deputetëve u matet temperatura, disa pa maska dhe doreza

0
30
blank
Gjigandi

Tashmë është bërë e zakonshme që përpara nisjes së parlamentit të gjithë deputetët duhet t’i nënshtrohen rregullave dhe protokollit të Kuvendit për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Sot, të gjithë deputetëve dhe punonjësve të Kuvendit përpara hyrjes në institucion i është matur temperatura.

Disa prej ligjvënësve janë parë pa maska dhe doreza, ashtu siç është parashikuar në rregullore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu