Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe Music Awards 2019’

0
1
Gjigandi

Një organizimi të tillë nuk mund t’i mungonte një emër si Ava Max.

Ava Max sapo ka arritur në Sevillë, vendin ku nesër do mbahet organizimi i ndarjes së çmimeve nga ‘MTV Europe Music Awards’.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar një foto nga dhoma e saj, ku ka shkruar ‘Mbërrita në Sevillë, kush është gati për shfaqjen nesër?”.

Rikujtojmë se këngëtaret shqiptare si Ava Max, Loredana, Bebe Rexha dhe Ilira janë të nominuara për fitimin e disa çmimeve nga kjo ngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu