17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ava

Etiketim: Ava

Ava Max përgëzon artistet shqiptare për këmbëngulësinë e tyre në fushatën...

0
Është bërë një nga lajmet kryesore jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë fushata e artistëve shqiptarë ndaj kompanisë ‘Apple’ për vendosjen e...

Një loçkë si Ava Max

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, ka tash e sa muaj që ka ndërprerë aktivitetet e saj muzikore shkaku i coronavirusit. Megjithatë ajo po...

Ava Max pozon me bluzë transparente, merr vëmendjen me paraqitjen provokuese...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, ka tash e sa muaj që ka ndërprerë aktivitetet e saj muzikore shkaku i coronavirusit. Megjithatë ajo po...

Ava Max bën ndryshim drastik në pamje

0
Ava Max ndryshoi dukjen. E radhës për të bërë ndryshime në pamje është këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max. Artistja, e cila njihet prej kohësh...

Edhe Ava Max mban koncert nga shtëpia

0
Artistët nga e gjithë bota janë detyruar që për shkak të pandemisë COVID-19 t’i anulojnë koncertet e parapara. Ava Max është emri i radhës që...

Ava Max publikon bashkëpunimin “On Me”

0
Artistja shqiptare Ava Max ka bashkuar forcat me  Thomas Rhet dhe Kane Broën për të sjellur bashkëpunimin e ri. Kënga mban titullin “On Me” dhe...

Fansi kërkon nga Ava Max t’ia tregoj gjoksin, këngëtarja i përgjigjet...

0
Ava Max i kthen përgjigje epike ndjekësit i cili i kërkon t’ia tregoj gjoksin. Ava Max së fundmi e ka shfrytëzuar opsionin Pyetje/përgjigje në Instagram,...

Me minifund e maskë në fytyrë, Ava Max rrëmben vëmendje me...

0
Ava Max publikoi fotografi atraktive nga kopshti i shtëpisë. Ava Max vazhdon të jetë goxha aktive në muzikë me projekte të reja, të cilat po...

Ava Max do këndojë kolonën zanore të këtij filmi të animuar

0
Ava Max ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri. Ava Max është shumë e angazhuar rreth punimit të këngëve të reja, ndërsa pritet që shumë shpejt ta...

Ava Max pëlqen hitin e kësaj këngëtareje të njohur shqiptare

0
Ava Max nuk i harron rrënjët nga vjen. Ava Max është një prej këngëtareve me prejardhje shqiptare, e cila gëzon famë ndërkombëtare. Këngëtarja, së fundi me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS