Ava Max publikon bashkëpunimin “On Me”

0
18
Gjigandi

Artistja shqiptare Ava Max ka bashkuar forcat me  Thomas Rhet dhe Kane Broën për të sjellur bashkëpunimin e ri.

Kënga mban titullin “On Me” dhe është vizuelizuar edhe me klip i cili tashmë është  publikuar në kanalin Youtube.

Kjo këngë njëherësh është dhe kolonë zanore e filmit të animuar “Scooby Doo”. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu