fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Max

Etiketim: Max

Edhe Ava Max mban koncert nga shtëpia

0
Artistët nga e gjithë bota janë detyruar që për shkak të pandemisë COVID-19 t’i anulojnë koncertet e parapara. Ava Max është emri i radhës që...

Ava Max publikon bashkëpunimin “On Me”

0
Artistja shqiptare Ava Max ka bashkuar forcat me  Thomas Rhet dhe Kane Broën për të sjellur bashkëpunimin e ri. Kënga mban titullin “On Me” dhe...

Zbulohen detajet dhe çmimet për iPhone 12, iPhone 12 Max, 12...

0
Detajet kryesore të iPhone 12 janë zbuluar. Nëse janë të vërteta lajmet e fundit që kanë qarkulluar në internet, ne tani dimë pothuajse gjithçka për...

Fansi kërkon nga Ava Max t’ia tregoj gjoksin, këngëtarja i përgjigjet...

0
Ava Max i kthen përgjigje epike ndjekësit i cili i kërkon t’ia tregoj gjoksin. Ava Max së fundmi e ka shfrytëzuar opsionin Pyetje/përgjigje në Instagram,...

Me minifund e maskë në fytyrë, Ava Max rrëmben vëmendje me...

0
Ava Max publikoi fotografi atraktive nga kopshti i shtëpisë. Ava Max vazhdon të jetë goxha aktive në muzikë me projekte të reja, të cilat po...

Ava Max do këndojë kolonën zanore të këtij filmi të animuar

0
Ava Max ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri. Ava Max është shumë e angazhuar rreth punimit të këngëve të reja, ndërsa pritet që shumë shpejt ta...

Ava Max pëlqen hitin e kësaj këngëtareje të njohur shqiptare

0
Ava Max nuk i harron rrënjët nga vjen. Ava Max është një prej këngëtareve me prejardhje shqiptare, e cila gëzon famë ndërkombëtare. Këngëtarja, së fundi me...

Ava Max pas paraqitjes në MTV EMA: Zemra ime ishte gati...

0
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Ava Max, është pa diskutim sensacioni ndërkombëtar i vitit. Ajo së fundmi, i krenoi të gjithë shqiptarët me paraqitjen e saj...

Dukja e bukur e Ava Max në tepihun e kuq në...

0
Edicioni i sivjetmë i ‘MTV Europe Music Awards’ është shumë i rëndësishëm për këngëtaren tjetër shqiptare, Ava Max. Bukuroshja me origjinë nga Saranda ishte përzgjedhur...

Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe...

0
Një organizimi të tillë nuk mund t’i mungonte një emër si Ava Max. Ava Max sapo ka arritur në Sevillë, vendin ku nesër do mbahet...