Historia e trishtë e studentes që kursente ushqimin e vet për vëllaun e sëmurë

0
77
blank
Gjigandi

Një vajzë kineze, e quajtur Vu Huajan, punonte në dy puna dhe studionte në universitet, por pothuajse humbi jetën nga uria, pasi kursente edhe ushqimin e vet për vëllaun e sëmurë.

Që pas vdekjes së prindërve, ajo kisthe qenë kujdestarja e……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu