9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trishte

Etiketim: trishte

Udhëtimi i të “mallkuarve”: Historia e trishtë e hebrenjve, që u...

0
Më 13 majin e vitit 1939, 937 njerëz – kryesisht hebrenj – hipën në anijen luksoze “SS St. Louis”, për t’iu larguar persekutimit në...

Gjyqi/ Johnny Depp thotë se Amber Heard e joshi për famë,...

0
Aktori i Holliwood, Johnny Depp tha sot në seancën eksplozive gjyqësore të radhës, se gruaja e tij Amber Heard është një “pulë deti e...

Ditë e trishtë; moderatorja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë!

0
Folësja e Top Albania Radio dhe moderatorja e ‘Digitalb’ ka humbur sot një prej njerëzve të saj më të dashur. Elona Duro ka bërë...

E trishtë! Vetëm 2 vite pasi humbi djalin 20-vjeçar, shqiptari në...

0
Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në shtetin fqinj të Italisë pasi është aksidentuar me makinën e tij. Mediat vendase flasin se bëhet fjalë...

Minjtë na kalonin në fytyrë…; rrëfimi i trishtë i motrës së...

0
Na ishte njëherë një fëmijë i varfër, me një top në duar, i cili kurrë nuk e imagjinonte se do të bëhej miliarder futbolli....

Historia e trishtë e të moshuarës shqiptare, vuan për një krevat

0
Shqipe Sedja, 75 vjece nga Kavaja prej 10 vitesh qëndron e shtrirë në shtatin e saj. Në pamundësi për të lëvizur qoftë edhe për...

Angelina Jolie ndan historinë e trishtë që e ka mbajtur të...

0
Në një intervistë për “Vanity Fair”, aktorja hollivudiane Angelina Jolie ka treguar për herë të parë një histori të trishtë dhe shumë personale. Ajo rrëfeu...

Ka një arsye të trishtë pse këngëtarja e famshme vishet gjithmonë...

0
Billie Eilish ka dalluar që në fillim për talentin e saj në muzikë, por edhe për stilin e veçantë që ka. Sapo e sheh,...

Pësoi vdekje klinike/ Ish-legjenda e Premier League rrëfen përjetimin e trishtë

0
Ish-ylli i Premier League, Neil ‘Razor’ Ruddock ka rrëfyer momentin ku pësoi vdekje klinike, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Mbrojtësi në pension,...

Jeton në një kabinë elektrike, njihuni me historinë e trìshtë të...

0
Violeta Mita Bejleri është 77 vjeç, dhe 23 vitet e fundit të jetës së saj i ka kaluar në një kabinë elektrike. Në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS