Ballina Etiketimet Sëmurë

Etiketim: sëmurë

Ja pse ndiheni të sëmurë pas seksit

0
Disa gjëra që mund të ndjeni pas një argëtimi midis çarçafëve janë: nxehtësi, djersitje, përgjumje, kënaqësi. Ju madje mund të keni edhe oreks për...

Mjekja e Covid-2 jep mesazhin e fortë: E frikshme, në pak...

0
Mjekja e spitalit Covid-2 “Shefqet Ndroqi”, Loreta Bica, u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të vendosin maskat, për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Mesazhi...

Në çadër të sëmurë, 76-vjeçari tregon tmerret e tërmetit dhe lënien...

0
Çifti i të moshuarve Allmuça prej nëntorit qëndron në çadër për shkak të dëmeve të tërmetit. Në pritje të rindërtimit të baneës, së shpallur...

Denoncimi i mjekut: Në 3 spitale private po kurohen të sëmurë...

0
Mjeku imazherist Renato Osmënaj ka hedhur dyshime së në vend edhe në spitalet private, po kurohen persona të prekur me COVID-19. Ai fton Prokurorinë e...

“Isha shumë sëmurë në shtratin e spitalit”/ Gazetarja e njohur rrëfen...

0
Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar gazetarja Jetona Koçibelli. Në studio po flitej mbi fëmijët, moshën ideale për t’i sjellë në...

Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë

0
Gold AG e ka vendosur maskën gjatë një dalje në qytet. Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG, po u përmbahet rregullave kundër përhapjes...

Çfarë ndodh nëse një i sëmurë me astmë preket nga virusi...

0
Njerëzit me astmë janë mësuar me ftohjet sezonale dhe me gripin, që përkeqësojnë gjendjen e tyre dhe shkaktojnë kollitje. Meqë virusi korona sulmon sistemin...

“Je i sëmurë”/ Iu ul përjashtimi nga Kuvendi në 4 ditë,...

0
Deputeti konservator Kujtim Gjuzi u rikthye ditën e sotme në parlament, fill pasi iu ul dënimi i dhënë për përjashtim me 10 ditë nga...

Jeta e vështirë e nënë Hankos/ Jeton me djemtë e sëmurë...

0
Vështirësitë e jetës nuk e kanë mposhtur nënë Hankon. Ajo jeton në një apartament në qytetin e Durrësit bashkë me dy djemtë e saj...

Ankthi ju bënë të shëndoshë, të sëmurë dhe në depresion… këtu...

0
Problemet me shëndetin mental janë shumë të zakonshme edhe pse shumica e njerëzve nuk mendojnë ashtu. Një i vlerësuar në katër amerikanë do të përjetojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24