32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vet

Etiketim: vet

Vetëplagoset me armë 43-vjeçari në Vlorë

0
Një 43-vjeçar është vetëplagosur me armë zjarri në Vlorë.Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë dhe mësohet se fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut...

Dybala-Inter, pritet vetëm ‘tymi i bardhë’. Ja detajet e ‘martesës’ së...

0
Vija e lakmuar e finishit është më afër se kurrë dhe, ndoshta, nuk ka qenë as aq larg. Negociatat për transferimin e Paulo Dybala...

Zyra Kombëtare e Auditimit ka shpenzuar 3 milionë euro vetëm për...

0
Zyra Kombëtare e Auditimit që nga themelimi e deri më tash ka shpenzuar 3 milionë euro vetëm për qira në objekte private.Kuvendi ka shqyrtuar...

Inzaghi-Inter, bashkë deri më 2024. Gjithçka është kryer, mungon vetëm firma

0
Ka filluar numërimi mbrapsht i rinovimit. Edhe disa ditë, ndoshta do të duhet të presim fillimin e javës së ardhshme, kur Zhang të kthehet...

Shkëlqen Luiza Gega, thyen rekordin e vet kombëtar në 3000 metra...

0
Luiza Gega shkëlqen në Holandë, duke thyer rekordin kombëtar të garës 3000 metra me pengesa. Atletja jonë e spikatur e ngushtoi me 4.5 sekonda...

​BE po prezanton një mbushës të vetëm për pajisjet e vogla

0
Negociatorët e BE sapo kanë arritur një marrëveshje për futjen e një mbushësi të vetëm për pajisjet e vogla elektrike.Mbushësi USB-C do të bëhet...

Vlen edhe për shqiptarët! Doni të luani në ‘Camp Nou’, mjaftojnë...

0
Iniciativë interesante e Barcelonës për të fituar para në çdo mënyrë të mundshme, e gjendur në një situatë mjaft kritike financiare. Në fakt "Camp...

Hoteli i sek*it, festa e dro*ës që i ndryshoi jetën, vetë-nënshkrimi...

0
Alexandre Pato është treguar në 'The Players Tribune'. Le të rishikojmë pikat kryesore të rrëfimit të bërë nga sulmuesi brazilian. "Në vitin 2010 fillova të...

Argjentina fiton eventin ndaj Italisë që vetëm po zhgënjen shumë në...

0
Angli- Argjentina u bë fituese e eventimentit të ri futbollistik me emër "Finalissima".Kampionia e Amerikës së Jugut mposhti një kombëtare si Italia e cila...

Një baba i pashpirt si Eto’o, mohon krijesën e vet. Fëmija...

0
Gjykata vendosi që Samuel Eto'o duhet të paguajë një kompensim mujor për Erika do Rosario, e cila është vajza e tetë e ish-futbollistit (e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS