Vetëplagoset me armë 43-vjeçari në Vlorë

0
8
Gjigandi

Një 43-vjeçar është vetëplagosur me armë zjarri në Vlorë.

Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë dhe mësohet se fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Lajmin e bëri të ditur policia përmes një njoftimi, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 14.06.2022, në fshatin “Babicë e Madhe”, dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu shtetasi A. D., 43 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor./

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu