fbpx
34 C
Tirana
E enjte, 13 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Music

Etiketim: Music

Këngëtarja shqiptare performon në “MTV Music Awards” këtë vit

0
Ceremonina prestigjioze “MTV Music Awards” këtë vit performon një tjetër artiste shqiptare. Është Ava Max, artistja e cila është në mesin e yjeve që do...

Lil Koli – 🚨 Xhamat Zi Sterr (Official Music) ///Grinde...

0
Lil Koli - 🚨 Xhamat Zi Sterr (Official Music) ///Grinde Mode///

Konfirmohet data e edicionit të sivjetmë të American Music Awards

0
Është konfirmuar data për American Music Awards. ABC dhe Dick Clark Productions kanë njoftuar se megjithatë do të mbahet edicioni i sivjetmë i American Music...

Tayna nënshkruan kontratë me Sony Music

0
Ndonëse vetëm para dy vjetësh nisi karrierën me hitin “Columbiana”, rep-artistja e njohur kosovare, Tayna, është sot padyshim një nga emrat më të njohur...

Ndikimi i këngëtarëve shqiptare në botë, Apple Music krijon platformën muzikore...

0
Vajzat shqiptare kanë arritur që emri i vendit tonë të dëgjohet kudo në botë fal suksesit që kanë arritur në skenën e muzikës ndërkombëtare. Rita...

Bie shitja e iPhoneve, rritet në masë të madhe biznesi i...

0
Klientët nuk janë duke nxituar që të blejnë iPhonë apo iPad, njëjtë sikur para pandemisë, duke bërë që të bie shitja e këtyre produkteve,...

Dua Lipa elektrizoi skenën e American Music Awards

0
Dua Lipa shkëlqeu në LA! Këngëtarja me origjinë shqiptare, performoi në AMA (American Music Awards 2019), të dielën në Teatrin Microsoft në Los Angeles. Gjatë performancës,...

Ava Max mbërrin në Spanjë, gati për performancën në ‘MTV Europe...

0
Një organizimi të tillë nuk mund t’i mungonte një emër si Ava Max. Ava Max sapo ka arritur në Sevillë, vendin ku nesër do mbahet...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS