Aktori i njohur shëtitet me biçikletë në vlerë 8.500 dollarë

0
45
blank
Gjigandi

Jason Statham iu bashkua një miku për një udhëtim me biçikleta në kanionin e Malibusë.

Jason Statham ia dha vetes pak kohë për një shëtitje me mikun e tij në kanionin e Malibusë, të enjten, shkruan DailyMail.

52-vjeçari kishte marrë me vete biçikletën e tij të re elektrike, “CAB Recon”, e cila kushton rreth 8,499 dollarë me 400 dollarë të tjerë për transportin.

Biçikleta thuhet se është një nga biçikletat elektrike më të fuqishme të prodhuara në planet.

Lexo edhe:  Keni nevojë të bini në peshë? Një program detoksifikues për 24 orë

Jason ishte veshur thjesht për shëtitrje, me një bluzë të zezë, triko dhe atlete të makes “Nike”.

Aktori po shijon pak kohë larg karrierës së tij, pasi pandemia koronavirus e ka detyruar t’i pezullojë të gjitha projektet e tij filmike.

Jason Statham është në lidhje me supermodelen Rosie Huntington-Whitley 33 vjeçe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu