fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shëtitet

Etiketim: shëtitet

Dua Lipa shëtitet krah për krah me të dashurin në qendër...

0
Ata kanë qenë duke izoluar së bashku në një shtëpi me qiranë kryeqytet, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i saj në Australi...

Aktori i njohur shëtitet me biçikletë në vlerë 8.500 dollarë

0
Jason Statham iu bashkua një miku për një udhëtim me biçikleta në kanionin e Malibusë. Jason Statham ia dha vetes pak kohë për një shëtitje...

Shkurte Fejza shëtitet rrugëve të Mushtishtit

0
Shkurte Fejza po relaksohet në Mushtisht. Meqenëse janë anuluar të gjitha koncertet dhe planet e tjera që kishte në profesion, Shkurte Fejza po shijon kohën...

Dikur me post kryetari në Kosovë, sot shëtitet me kali! 

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Njihet nga njerëzit...

Kim Kardashian shëtitet e vetmuar në plazhet e Malibusë

0
Kim Kardashian u shëtit e vetmuar në plazh, pas pretendimeve për krizë në lidhjen e saj me Kanye West. Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi...

Kim Kardashian shëtitet e vetmuar në plazhet e Malibusë

0
Kim Kardashian u shëtit e vetmuar në plazh, pas pretendimeve për krizë në lidhjen e saj me Kanye West. Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi...

Rita Ora duket tejet atraktive edhe në veshje sportive teksa shëtitet...

0
Rita Ora ndau me ndjekësit në Instagram disa fotografi të saja duke shijuar një shëtitje idilike në pyll të premten. Ajo i dha një pamje...