fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vlerë

Etiketim: vlerë

Hoxha: Shembja e Teatrit, ekspozimi më radikal i një sistemi të...

0
I ftuar në Ora News, profesori i Filozofisë dhe këshilltari i Albin Kurtit, Elvis Hoxha u shpreh se me shembjen e Teatrit u shemb...

Aktori i njohur shëtitet me biçikletë në vlerë 8.500 dollarë

0
Jason Statham iu bashkua një miku për një udhëtim me biçikleta në kanionin e Malibusë. Jason Statham ia dha vetes pak kohë për një shëtitje...

Mësime me vlerë për njerëzit e ndjeshëm

0
Njerëzit e ndjeshëm kanë një natyrë bujare. Ata shpenzojnë shumë kohë dhe energji  për të tjerët dhe shpesh harrojnë të shqetësohen për nevojat e...

Oerd Bylykbashi: Çdo reformë zgjedhore ka pak vlerë, pa qeveri tranzitore

0
Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik për reformën zgjedhore, Oerd Bylykbashi thotë se, çdo ligj i ri nuk do të ketë vlerë nëse...

Kylie me dhurata në vlerë 5.5 mijë dollarë për motrat Kim...

0
Miliarderja Kylie Jenner u bëri dhurata luksoze motrave, teksa familja Kardashian fillonin të shkëmbejnë dhuratat e hershme për “Ditën e Nënës”. Kylie Jenner kohën e...

Lakra e Kuqe, tre herë më me vlerë se e bardha

0
I thonë Lakra e Kuqe, por në të vërtetë ngjyra e saj është një vjollcë e thellë e ndezur, shija e së cilës të...

Dallgët nxjerrin në plazhe kokainë në vlerë 60 milionë euro

0
Javët e fundit, dallgët e detit kanë nxjerrë në brigjet franceze rreth 760 kg kokainë të ndara në pako, me vlerë rreth 60 milionë...

Makina me vlerë 700 mijë euro, nis hetimi pasuror për vrasësit...

0
Policia e Tiranes po vazhdon hetimet ne lidhje me vrasjen e ish policit Santiago Malko. E shkuara e personave të shpallur në kërkim, për...