fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Biçikletë

Etiketim: biçikletë

U rrëzua me biçikletë, sulmuesi rrezikon karrierën!

0
Një biçikletë i rrezikon karrierë sulmuesit të Dijon Yassine Benzia. Ky i fundit pësoi një aksident të rëndë teksa po shëtiste me një biçikletë....

Pas 96 kilometra me biçikletë, sulm në zemër. Koeman tregon tmerrin

0
Ronald Koeman i është referuar problemit të zemrës, që ai kishte në fillim të majit, i cili e dërgoi me urgjencë në sallën e...

Aktori i njohur shëtitet me biçikletë në vlerë 8.500 dollarë

0
Jason Statham iu bashkua një miku për një udhëtim me biçikleta në kanionin e Malibusë. Jason Statham ia dha vetes pak kohë për një shëtitje...

Anxhelina shijon pasditen me biçikletë, provokon e veshur shkurt

0
Anxhelina po i shijon ditët e nxehta. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ndodhet në Shqipëri. Gjatë qëndrimit të saj atje i ka shfrytëzuar mjaft mirë ditët me diell...

Shuhet legjenda e futbollit argjentinas dhe idhulli i Maradona. I morën...

0
“El Trinche” nuk ia doli dot! Tomas Carlovich, legjenda e futbollit argjentinas, vdiq në moshën 71-vjeçare. Ditën e mërkurë u sulmua nga dy hajdutë...