fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dollarë

Etiketim: dollarë

Rama me Ahmetajn në Shijak: Këtë javë çelen fondet e dëmshpërblimit,...

0
Kryeministri Edi Rama së bashku me ministrin e Rindërtimit, Arben Ahmetaj, ministren e Mbrojtjes  Xhaçka dhe kryetarin  Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana,  kanë vizituar...

Chrissy Teigen dhuron 200 mijë dollarë në ndihmë të protestuesëve

0
Chrissy e ka dhënë kontributin e saj. Vrasja e George Floyd nxiti revoltën e njerëzve fillimisht në Amerikë dhe tani nëpër të gjithë botën. Prej...

Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar...

0
Një produkt i ri nga kompania Escobar, kompani në pronësi të Roberto “Osito” Escobar, vëllai i Pablo Escobar, u shfaq në treg: një iPhone...

106 milionë dollarë, Vissel Kobe vendos rekord falë Iniesta-s

0
Shifra rekord për Vissel Kove, skuadra që luan në kampionatin japonez. Merita? E Andres Iniesta-s. Marrja e ish-mesfushorit të Barcelona-s ka qenë një bekim i...

Google do t’i japë 1,000 dollarë secilit punëtor që punon nga...

0
Google po planifikon që të rihapë zyrat e saja duke filluar nga 6 korriku, por shumë punëtorë mund të vazhdojnë të punojnë nga shtëpia...

Dënohet me 82 mijë dollarë gjobë për kukullat seksi në stadium!

0
Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë...

Aktori i njohur shëtitet me biçikletë në vlerë 8.500 dollarë

0
Jason Statham iu bashkua një miku për një udhëtim me biçikleta në kanionin e Malibusë. Jason Statham ia dha vetes pak kohë për një shëtitje...

SHBA i jep mbi 2 milionë dollarë Shqipërisë për luftimin e...

0
Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dhuruar mbi 2 milionë dollarë për Shqipërinë për të përballuar pandeminë e koronavirusit. Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në...

Apple sjell syze për 499 dollarë

0
Kompania amerikane planifikon të nxjerrë syzet e saj të para Apple Glass.  Sipas informacionit, syzet do të quhen Apple Glass dhe pritet të kenë një...

Hakerat i kërkojnë Lady Gaga-s 42 milionë dollarë

0
Avokatët e Lady Gagas kanë refuzuar të paguajnë një shumë prej 42 milion dollarësh pasi dosjet e këngëtares u vodhën nga një grup hakerash. Firma...