Vig Poppa do të bëhet baba për herë të dytë

0
25
blank
Gjigandi

Reperi i njohur, Vig Poppa, nuk është një nga ata personazhe që vihet shumë në qendër të vëmendjes së mediave për jetën e tij private.

Ai është më shumë i përfolur rreth projekteve muzikore dhe sukseseve në karrierë, por herë pas here diskutohet edhe për të rejat në jetën e tij.

Së fundmi një lajm i gëzueshëm vjen nga familja e reperit, emri i vërtetë i të cilit është Vigan Bardhi.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Ena, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Lajmin për këtë e bëri të ditur vet Vig Poppa, teksa publikoi në rrjetin social Instagram dy fotografi të bashkëshortes së tij, ku shihet duke pozuar para pasqyrës me barkun e rrumbullakosur.

“Së shpejti, unë do të jem Papi 2.0”, shkroi reperi në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit.

Çifti përndryshe janë prindër edhe të një djali pesë vjeçar, të quajtur Domi. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu