17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baba

Etiketim: Baba

E trishtë/ Do bëhej baba, futbollisti ndërron jetë në mes të...

0
Itali- Tronditet futbolli italian. Një një futbollist 27 vjeç ka humbur jetën nga një sulm në zemër.Dimitri Roveri, i cili aktivizohej në kategoritë amatore...
Post Malone zbulon se po bëhet baba për herë të parë

Post Malone zbulon se po bëhet baba për herë të parë

0
Post Malone thotë se do të bëhet baba me të dashurën e tij prej shumë vitesh."Jam i emocionuar për këtë kapitull tjetër në jetën...
Korab Shaqiri po bëhet baba për herë të dytë

Korab Shaqiri po bëhet baba për herë të dytë

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri përveç muzikës është i përfolur edhe për jetën e tij private.Artisti dhe krijuesi i shumë hiteve pritet të...
Chris Brown konfirmon se është bërë baba për herë të tretë

Chris Brown konfirmon se është bërë baba për herë të tretë

0
Chris Brown ka konfirmuar se është bërë baba i tre fëmijëve me një postim në rrjetet sociale.Këngëtari i "New Flame", 32-vjeçar, ka ripostuar një...
Futbollisti Theo Hernandez bëhet baba për herë të parë

Futbollisti Theo Hernandez bëhet baba për herë të parë

0
Theo Hernandez ka munguar në stërvitjen e fundit sepse ai dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të parë.Sipas Sky (nëpërmjet MilanNews), futbollisti...
“Dhurata më e madhe në jetën time”, Lirim Kastrati reagon pasi u bë baba për herë të parë

“Dhurata më e madhe në jetën time”, Lirim Kastrati reagon pasi...

0
Futbollisti i njohur shqiptar, Lirim Kastrati, javën e kaluar u bë baba për herë të parë.Ai dhe partnerja e tij, modelja kroate, Angela Simac,...
Tiësto po bëhet baba për herë të dytë

Tiësto po bëhet baba për herë të dytë

0
DJ Tiësto do të bëhet sërish baba!Producenti holandez i muzikës, 53 vjeç, njoftoi në Instagram të hënën (4 prill) se ai dhe gruaja Annika...
Në ditëlindjen e 35-të, Robin Krasniqi zbulon se po bëhet baba për herë të parë

Në ditëlindjen e 35-të, Robin Krasniqi zbulon se po bëhet baba...

0
Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të.Ai me këtë rast në rrjete sociale ka zbuluar se...
Futbollisti Lirim Kastrati bëhet baba për herë të parë

Futbollisti Lirim Kastrati bëhet baba për herë të parë

0
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati, është bërë baba për herë të parë.Lajmin e ka bërë të ditur partnerja e tij, modelja kroate,...
Reperi Soulja Boy do të bëhet baba për herë të parë

Reperi Soulja Boy do të bëhet baba për herë të parë

0
Soulja Boy do të bëhet baba për herë të parë.Reperi i "Crank That (Soulja Boy)" është në pritje të fëmijës së tij të parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS