19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bëhet

Etiketim: bëhet

“Anti-shpifja” Meta: Deklarata e KiE të reflektohet sa më parë! Soreca:...

0
Pas deklaratës së Raportuesit të Përgjithshëm të Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës (PACE) Stefan Schennach lidhur me ndryshimet në ligjin për mediet online,...

Ambasadorja franceze: Gjykata Kushtetuese të bëhet sa më parë, politika e...

0
Ambsadorja franceze Cristina Vasak deklaroi nga Korça se Gjykata Kushtetuese duhet të bërë sa më parë në mënyrë që të fillojë punën. Gjithashtu, ajo tha...

Rama në Athinë: Greqia në të drejtë për zgjerimin, marrëveshja me...

0
Kryeministri Edi Rama nga Athina i është kthyer sërish çështjes së detit dhe të zgjerimit të Greqisë me 12 milje në detin Jon. Sipas...

Kim takon Xhaçkën, vizitojnë vendet ku bëhet asgjësimi i municioneve

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim është takuar gjatë ditës së sotme me Ministren e Mbrojtjes Olta Xhaçka. Takimi i...

Quartararo bëhet piloti më i suksesshëm francez në Moto GP

0
Fabio Quartararo po shkon me hapa të shpejtë drejt suksesit. Piloti francez i Yamaha, Fabio Quartararo, e ka nisur për mrekulli sezonin 2020 në Moto...

Adam Lallana bëhet me skuadër të re, mbetet në Premierligë

0
Brighton janë gati të konfirmojnë transferimin e Adam Lallana si lojtar i lirë nga Liverpool në ditët e ardhshme. 32 vjeçari mori një lamtumirë emocionuese...

Kritika e mjekut: Në Shqipëri bëhet tamponi vetëm kur je shumë...

0
Artan Koni, mjek urolog, ka kritikuar autoritetet shëndetësore në lidhje me situatën në të cilën ndodhet Shqipëria për shkak të pandemisë COVID-19. Në një intervistë...

Rekord rastesh dhe viktimash nga Covid-19/ Trump firmos urdhrin ekzekutiv, për...

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka nënshkruar të premten katër urdhëra ekzekutivë për të ulur çmimet e barnave në vend. “Katër urdhërat...

Jetonte në shator, bëhet me shtëpi invalid i luftës së UÇK-së!

0
Invalidi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Selman Avdiu është bërë me shtëpi të re. Kjo është bërë e ditur nga këngëtari dhe pjesëtari i...

“Për ata që shpresojnë se drejtësia nuk do të vijë kurrë”/...

0
Ambasadorja amerikane Yuri Kim në një status në twitter ka bërë një reagim të fortë për reformën në drejtësi. Reagimi Duket sikur disa po ëndërrojnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS