Stresi: Zoti është një, vetëm atij i frikohem

0
17
Gjigandi

Stresi vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.

Reperi Stresi së fundi ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet duke u relaksuar në natyrë.

Pranë videos që ndau me ndjekësit, reperi theksoi se vetëm Zotit i frikësohet dhe askujt tjetër.

“Zoti esht 1 e vec atij i frikohem”, është mbishkrimi që Stresi ia la videos, në të cilën kishte përdorur filterat për ambientin në sfond.

Ani pse i janë anuluar koncertet, Stresi ka qenë aktiv me punimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa ka paralajmëruar edhe disa të tjera.

Ai komentohet shumë edhe për jetën private, saktësisht për lidhjen me Keisin, me të cilën muaj më parë u përfolën për ndarje. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu