fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Zoti

Etiketim: Zoti

Zoti ju marroftë, kështu të pafytyrit e sportit lartësojnë kriminelët e...

0
Serbia vazhdon t’i nderojë kriminelët e luftës të gjallë e të vdekur, në vend që t’i gjykojë dhe t’ua jep dënimin e merituar.  Aq më...

Visar Rama ka publikuar “A ske frikë nga Zoti”

0
Besoj se e keni dëgjuar projektin më të ri muzikor "A ske frikë nga Zoti" ardhur nga artisti Visar Rama, e nëse ende duhet...

Meta: Gëzuar Fitër Bajramin, zoti e bekoftë Shqipërinë

0
Presidenti i Republikë së Shqipërisë, Ilir Meta, nëpërmejt një statusi në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër...

Rama humbet qetësinë: Zoti u ktheftë ndonjë pikë nga vaji i...

0
Kryeministri Edi Rama sulmoi me fyerje ata që e kritikuan pasi mbylli Shqipërinë pikërisht në fundjavën e Bajramit. Rama shkruan në rrjetet sociale se nga...

David Beckham një sportist i zoti, por jo dhe një shofer...

0
David Beckham është fotografuar dy herë brenda disa javëve, teksa parkon makinën në vende ku nuk duhet parkuar. Ai dhe makina e tij janë fotografuar...

Marina prezanton dhuratat e ditëlindjes: E bekuar nga Zoti për njerëzit...

0
Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, dje (e diel) festoi ditëlindjen e 30-të. Ndonëse shquhet për sharmin dhe elegancën e saj, biondja numëron vite të...

Stresi: Zoti është një, vetëm atij i frikohem

0
Stresi vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale. Reperi Stresi së fundi ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet duke u relaksuar në natyrë. Pranë...

Rama: Duhet të përgatitemi për një valë të dytë infektimesh, Zoti...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama tha se vendi duhet të jetë i përgatitur edhe për një valë të dytë infektimesh nga Covid-19, ndonëse numri...

Leonora e emocionuar pas golit të Kosovës: Zoti ju ruajtë djelmosha

0
Leonora Jakupi u emocionua pas golit të parë të Kosovës. Kosova ka kaluar në epërsi pas shënimi të golit nga Atdhe Nuhiu, në minutën e...

Kujtim Gjuzi kunder Linda Reit: Zoti krijoi mashkullin dhe femren, kurse...

0
Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është përfshirë në debat me Linda Rein. Në studion e emisionit “360...