26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atij

Etiketim: Atij

Musk thotë se ekipi ligjor i Twitter i tha atij se...

0
Elon Musk ka thënë se ekipi ligjor i Twitter e akuzoi atë për shkelje të një "marrëveshjeje për moszbulim".Kjo pasi që, sipas mediave të...

Përjetësohet Aguero, por statuja nuk i ngjan atij. Kroos me ironi:...

0
Dje ishte një ditë e veçantë për Manchester City dhe Sergio Agueron. Në fakt u festua 10-vjetori i golit të Kun-it ndaj QPR-së në...
Adrien Brody zbulon se Jack Nicholson i kërkoi atij dhe disa të nominuarve të tjerë që të bojkoto…

Adrien Brody zbulon se Jack Nicholson i kërkoi atij dhe disa...

0
Gati 20 vjet pas fitores së tij historike për aktorin më të mirë për "The Pianist", Adrien Brody zbulon se fituesi i trefishtë i...

Kanye po përballet me probleme familjare, Justin ka treguar gatishmëri për...

0
Këngëtari i njohur, Justin Bieber, gjatë ditës së djeshme, ka kaluar kohë së bashku me Kanye West. Kjo vjen, pasi reperi amerikan është akuzuar për...

Kafshim në duelin e Serie A: Anëtari i Lazios tronditi të...

0
Anëtari i Lazios, Patricio Gil Gabarron ka prodhuar momentin më shokues deri më tani në këtë sezon të Serie A, pasi ka kafshuar mbrojtësin...

Nxehen “gjakrat” në emision/ Bledi Mane: Shkundini teologët, pastori Muça: Mbylljani...

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live”, ishin të ftuar pastori Fitor Muça dhe Bledi Mane. Fitor Muça është pastori i Kishës Ungjillore në Përmet, në...

Demi Lovato ndan momente të lumtura pranë të dashurit, kështu ia...

0
Demi Lovato i dedikoi fjalë romantike partnerit. Demi Lovato po e shijon lidhjen e dashurisë me partnerin, Max Ehrich, me të cilin sjell kohë pas...

“Atij i pëlqen kjo pamje”, Elita publikon foton në bikini të...

0
Pas lirimit të masave kundër COVID-19, Elita Rudi dhe Gjiko vendosën të bëjnë disa ditë pushim në Shqipëri. Nga atje dyshja kanë publikuar pamje ndërsa...

Ceka-Sgarbit: Mos udhëto me makinë me xhama të zinj; Sgarbi: Mi...

0
Gazetari italian Vittorio Sgarbi ka folur mbrëmjen e sotme për incidentin e krijuar pak ditë më parë nga vetë ai, kur deklaroi se qyteti...

Ronaldo e ‘rrah’ Georginën, fëmijët i vërsulen atij

0
Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë i izoluar, tani në Itali. CR7, prej kur është kthyer në Itali, është karantinuar para se t’i bashkohet Juventusit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS