Sara Hoxha flet për jetën pas lindjes së fëmijës së dytë

0
46
Gjigandi

Sara Hoxha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të ëmbël pranë dy djemëve.

Sara Hoxha dy javë në parë u bë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq me vogëlushin e porsalindur dhe Londonin.

Përmes kësaj fotoje, ajo tha se këto dy javë janë pa gjumë e dhimbje fizike, por mbi të gjitha me shumë dashuri.

“Dy javë si një familje prej katër personash. Kanë qenë dy javë të lodhshme që përbëhen nga netë pa gjumë, dhimbje fizike, dyshim në vetvete por më e rëndësishmja me shumë dashuri. Çdo ditë zgjohem jashtëzakonisht mirënjohës për familjen time”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu