Gjigandi
Ballina VIP Rovena Stefa thotë në këngën e re “E kur punon goja, kurrë...

Rovena Stefa thotë në këngën e re “E kur punon goja, kurrë nuk djeget loja”

0
55

Ajo është rikthyer fuqishëm me 3 projekte në xhirimet festive. Artistja e njohur Rovena Stefa ka sjellë tre super projekte muzikore me titujt “Amaneti i babës”, “Nuse me nafakë” dhe ” Fjala si sherbet”, këngë të cilat kanë nisur të priten mjaft mirë e ku ylli duket se që nga interpretimi e deri te dukja duket madhështore.

Tekste festive por ajo në këngën e saj ” Fjala si sherbet” thotë edhe kështu: “E kur punon goja, kurrë nuk djeget loja”…por dëgjojeni deri në fund këngët e saj sepse ia vlen, ndërsa produksionet muzikore i kanë parashikuar hite të 2020-tës, ndërsa të gjithë producentët e programeve festive e kanë dashur artisten ta kenë në programet e tyre.BS

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu