fbpx
14 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Kurrë

Etiketim: kurrë

Ekspertët tregojnë pse nuk duhet t’i vrisni kurrë merimangat në shtëpi?

0
E dimë se është e vështirë t’ju bindim, por na lejoni të provojmë të gjitha arsyet pse nga sot nuk duhet ta vrisni merimangën...

“Unë kurrë nuk kam qenë e motivuar nga paratë” thotë Jennifer...

0
Jennifer Lopez flet në një intervistë të gjatë në revistën GQ për momentet e saj më të famshme, dallimet midis saj dhe karakterit të...

Nuri i shtatzënisë! Nuk e kishim parë kurrë Fatmën kaq të...

0
Shumë shpejt, moderatorja Fatma Methasani dhe kuzhinieri Alfio Rrotani do të bëhen prindër. Ajo ka realizuar një set fotografik ku vë në pah barkun e...

Luana Vjollcën më seksi se kaq nuk e keni parë kurrë

0
Luana Vjollca duket tejet joshëse. Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca kujdeset deri në detaje për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net. E veshur me...

Justifikime për të mos bërë dashuri, modelja: S’i them kurrë jo

0
Angela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Prej vitesh ajo e ka vazhduar karrierën e saj në SHBA. Bukuroshja me origjinë...

Justifikime për të mos bërë dashuri, modelja: S’i them kurrë jo…

0
Angela Martini është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Prej vitesh ajo e ka vazhduar karrierën e saj në SHBA. Bukuroshja me origjinë...

Pasi të lexoni këtë artikull, nuk do ta përdorni më kurrë...

0
Soda e bukës po përdoret gjithnjë e më shumë për maskat në kushtet e shtëpisë, sidomos nga njerëzit që kanë fytyra me tendencë aknesh....

Vajza, mos u masturboni kurrë me furçën e dhëmbëve, gjinekologët japin...

0
Një gjinekologe britanike po paralajmëron gratë që të mos përdorin furçën elektronike të dhëmbëve për t'u masturbuar pas artikujve të fundit në lidhje me...

Pse këtë krem fytyre nuk duhet ta ndani kurrë nga rutina...

0
Mbrojtjes së lëkurës ndaj diellit rëndësinë më të madhe ia kushtojmë në stinën e verës, kur dielli është më i fortë. Ndoshta nuk e...

Victoria Beckham më elegante se kurrë

0
Ajo vendoset në ekranin publik për secilin hap të saj. Dhe Victoria Beckham u shfaq sërish me një kostum elegant, pantollona të gjera e të...