Rita Ora në listën e 10 të famshmëve më të paguar nga kontratat me kompanitë e pijeve alkoolike

0
54
Gjigandi

Rita Ora në listën e emrave të famshëm me më së shumti fitime nga kontratat me pijet alkoolike.

Rita Ora është ndër emrat më të kërkuar të skenës muzikore, po ashtu edhe në botën e biznesit.

Ajo njihet si imazh i brendeve të njohura, nga të cilat fiton shuma të mëdha parash.

Së fundi, ajo u rendit e shtata në listën e të famshmëve me më së shumti fitime nga kontratat me kompanitë e pijeve alkoolike.

Rita gjatë këtij viti kishte nënshkruar kontratë me kompaninë e pijeve alkoolike “Prospero”, ku reklamoi pijet e këtij brendi.

Në listën e publikuar nga “VinePair”, Rita u rendit e shtata, duke lënë pas edhe Jay-Z dhe George Clooney.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu