14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pijeve

Etiketim: pijeve

Çmimet e pijeve alkoolike rriten 5-30% nga shtrenjtimi i akcizës, energjisë...

0
Nga 1 janari 2022 çmimet e pijeve alkoolike vendase dhe të importit u shtrenjtuan nga 5 deri 30%. Rritja më e lartë ishte te...

Problemet shëndetësore nga konsumi i pijeve energjike

0
Problemi është se nuk e dimë çfarë pimë, sepse çdo pije energjike me ose pa gaz, në të vërtetë është në përzierje substancash të...

Kthejnë përbys lokalin pas konfliktit nën efektin e pijeve alkoolike, 1...

0
Një konflikt nën efektin e pijeve alkoolike i ka kushtuar lirinë 30 vjeçarit  Eno Boçi në Gramsh i cili është arrestuar. Sëbashku me një 31...

Rita Ora në listën e 10 të famshmëve më të paguar...

0
Rita Ora në listën e emrave të famshëm me më së shumti fitime nga kontratat me pijet alkoolike. Rita Ora është ndër emrat më të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS