Ricky Martin ka pasur një të dashur të famshme? Sekreti “i madh” i botës së showbizit!

0
12
Gjigandi

Ricky Martin e “çmendi” publikun femëror kur u shfaq në fillim, dhe mjaft vajza mbetën të zhgënjyera pasi u mësua se këngëtari joshës, ishte në fakt, një gay i bindur. Por ai në të kaluarën paska pasur një histori të shkurtër dashurie me një femër të njohur: lojtaren e tenisit, Gabriela Sabatini.

Së fundi, aktorja venezuelja Catherine Fulop, që është dhe kunata e Sabatinit, e konfirmoi lidhjen mes tyre, që duket se paska qenë një nga sekretet e mbajtura më mirë të showbizit. “ Ka ndodhur në vitet ‘90”, thotë Fulop.

“ Gabriela ishte asokohe një sportiste në zë, ndërsa Ricky po hidhte hapat e parë si artist solo. Ai kërkoi ta njihte dhe unë i prezantova. Kam fotografi me ta duke u puthur e përqafuar. Ishte një dashuri kalimtare, por mbetën shokë”, rrëfen aktorja. Ricky, sot 48 vjec, është i martuar me piktorin Jwan Yosef, me të cilin po rrisin bashkë katër fëmijë: binjakët Mateo dhe Valentino (11 vjeç), Lucía (1 vjeç) dhe Renn (5 muajshe).

Gabriela Sabatini.
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu