24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Botes

Etiketim: botes

Divorc, një fejesë, e më pas u bë me djalë dhe...

0
U mbush një vit që kryeministri britanik, Boris Johnson është në post, një vit i shoqëruar nga dështime dhe gabime. Duket se Boris Johnsonit...

Pesë karakteristika që bashkojnë gjithë Luanët e botës!

0
Të jesh një Luan i vërtetë në horoskop kërkon goxha fuqi dhe përgjegjësi sepse në fund të fundit jeni mbreti i Zodiakut Karakteristikat tipike tuaja...

Zbulohet mashtrimi i madh që Michael Jackson i bëri botës

0
Michael Jackson shokoi opinionin në vitin 1994 kur njoftoi se ishte martuar në fshehtësi me Lisa Marie Presley. Asokohe sapo kishte përfunduar një proces gjyqësor...

17 Fakte Interesante Rreth Botës, Që Mbase Nuk I Keni Ditur

0
17 Fakte Interesante Rreth Botës, Që Mbase Nuk I Keni Ditur

Japonia me Teknologji eshte 1000 Vjet para Botes!

0
Japonia me Teknologji eshte 1000 Vjet para Botes!

Bayerni, shumë shpejt në majën e botës

0
Herbert Hainer sapo shkroi një kapitull të rëndësishëm si president i klubit të Bajernit. Edhe pse është vetëm fillimi, numri një i klubit më...

Bayjrni, shumë shpejt në majën e botës

0
Herbert Hainer sapo shkroi një kapitull të rëndësishëm si president i klubit të Bajernit. Edhe pse është vetëm fillimi, numri një i klubit më...

6 Fakte Interesante Per Vende Te Ndryshme Te Botes |TOP FAKTE|

0
6 Fakte Interesante Per Vende Te Ndryshme Te Botes |TOP FAKTE|

Baby G, Escobards dhe Grido publikojnë këngën “Kuq e Zi”, kushtuar...

0
Këngëtarja e njohur, që tashmë po fokusohet në zhanrin hip-hop, Baby G ka sjellë kohëve të fundit diçka të re. Ajo përmes rrjetit social ka...

10 Fakte interesante rreth disa shteteve të ndryshme të botës.

0
10 Fakte interesante rreth disa shteteve të ndryshme të botës.

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS