18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Madh

Etiketim: madh

Sherri më i madh i të gjitha kohërave në showbiz

0
Joan Crawford dhe Bette Davis kanë bërë grindjen më të madhe të showbiz-it të të gjitha kohërave. “Unë kurrë nuk e kam falur atë dhe...

Zjarr i madh në Lushnjë, rrezikohet një pikë karburanti

0
Një zjarr i përmasave të mëdha ka prekur mesditën e sotme zonën e Konjatit në Lushnjë. Mësohet se flakët kanë dalë në autostradën Lushnjë-Rrogozhinë duke...

Zjarr i madh në Memaliaj/ Flakët ‘përpijnë’ kabinën elektrike, rrezikohen banesat

0
Një tjetër vatër zjarr është regjistruar në vend, ekzaktësisht në fshatin Kalivaç të bashkisë së Memaliajt. Burime për median bëjnë me dije se flakët po...

Zjarr i madh në Roskovec, flakët po ‘përpijnë’ tokat bujqësore

0
Një zjarr i madh ka përfshirë Roskovecin këtë pasdite, ku për pasojë janë djegur plot 3 dynym me sera. Mësohet se flakët kanë djegur edhe...

U takua me senatorin italian, Veliaj: Bekim i madh për derën...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është takuar këtë të hënë me senatorin italian Luciano D’Alfonso. Përmes një video-live, Veliaj e ka konsideruar këtë...

Zjarr i madh në fabrikën e peletit në Maliq, ja çfarë...

0
Një zjarr i madh ka përfshirë fabrikën e peletit në Maliq. Sipas raportimeve të para, zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe në fabrikë, ku...

Mister i madh në Argjentinë. Zhduken orët e shtrenjta të Maradonës,...

0
Diego Armando Maradona u nda nga jeta më shumë se një vit më parë, megjithatë vdekja e tij vazhdon të krijojë polemika dhe dyshime....

Facebook po planifikon një ridizajnim të madh për të konkurruar me...

0
Mark Zuckerberg dhe zyrtarë të tjerë të Metas e bëjnë të qartë se konkurrimi me platformën TikTok është prioriteti i tyre dhe tani dihen...

Rama i dorëzon Komisionerit të BE për menaxhimin e krizave kërkesën...

0
Kryeministri Edi Rama i ka dorëzuar live në një konferencë për shtyp komisionerit të BE për menaxhimin e krizave Janez Lenarčič kërkesën e Shqipërisë...

Dinozauri ‘më i madh’ në Evropë u gjet në Isle of...

0
Mbetjet e dinozaurit më të madh të Evropës janë zbuluar në ishullin Wight.Paleontologët në Universitetin e Southampton identifikuan mbetjet e grabitqarit, i cili ishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS