“PS do atë që duan qytetarët”/ Hapja e listave, Rama: Do hapen, jo vetëm për partitë por edhe për zgjedhjen e deputetëve

0
6
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në facebook thotë se listat do të hapen për shkak se kjo është ajo që duan qytetarët shqiptarë. Sipas tij kërkesa e tyre është ajo që do edhe Partia Socialiste.

“HAPJA E LISTAVE përfshin qytetarët edhe në zgjedhjen e deputetëve, jo vetëm të partive dhe ne do të hapim listat sepse PARTIA SOCIALISTE DO ATË QË DUAN QYTETARËT🌹”, shkruan kryeministri Rama.

Kujtojmë se, Kryeministri do të takohet sot në kryesi me kryetarin e grupit opozitar në parlament, Myslim Murrizin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu