34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duan

Etiketim: duan

Meshkujt mund të largohen nga femra edhe pse e duan –...

0
Dashuria kërkon guxim dhe burrat ndonjëherë e kanë më të vështirë se gratë. Kur një njeri bie në dashuri, ai nuk merr parasysh vuajtjet...
“Njerëzit duan të më vrasin, ma thonë këtë çdo ditë” – Amber Heard po përballet me kërcënime të n…

“Njerëzit duan të më vrasin, ma thonë këtë çdo ditë” –...

0
Amber Heard është kthyer në tribunë të enjten për të dëshmuar për herë të dytë gjatë gjyqit për shpifje kundër Johnny Depp, duke pohuar...
Amber Heard: Njerëzit duan ta vrasin fëmijën tim, duan ta fusin në mikrovalë

Amber Heard: Njerëzit duan ta vrasin fëmijën tim, duan ta fusin...

0
Amber Heard ka folur sërish në gjyq duke thënë se përveç kërcënimeve me vdekje që i bëhen asaj, në këtë është e përfshirë edhe...

Ndryshon kriteri i mesatares së gjimnazit për maturantët që nuk duan...

0
Qeveria ka miratuar sot vendimin që e ul kriterin e mesatares së shkollës së mesme në 6.5 për maturantët që duan të vijojnë studimet...

2 në 3 shqiptarë duan një president jashtë politikës

0
Thuajse dy në tre shqiptarë ose 65 për qind e tyre, mendojnë se president i ri duhet të zgjidhet një person që nuk vjen...
Dua Lipa flet sërish për Kosovën: Njerëzit nuk duan të largohen nga vendi i tyre përveç kur është…

Dua Lipa flet sërish për Kosovën: Njerëzit nuk duan të largohen...

0
Dua Lipa ka folur edhe një herë për rrugëtimin e saj nga Kosova për të bërë realitet ëndrrën e saj të një ylli ndërkombëtar.Artistja...
Rradhë të gjata, qytetarë të shumtë duan të marrin pjesë në gjyqin e Depp dhe Heard

Rradhë të gjata, qytetarë të shumtë duan të marrin pjesë në...

0
Gazetari britanik Nick Wallis ka shpërndarë pamjet e radhëve për të hyrë në gjykatën e qarkut Fairfax në Virginia, ku po zhvillohet gjyqi për...

Zbardhet raporti, ja cilat janë shtetet që nuk e duan Shqipërinë...

0
Gjysma e francezëve dhe gjermanëve nuk duan që Shqipëria të bëhet pjesë e Bashkimit Evropian dhe vlerësojnë se vendi ynë nuk është gati për...

Alarmi i SHISH: Vendet e treta duan destabilitetin e rajonit, të...

0
Shërbimi Informativ ka dhënë alarmin për praninë e aktivitetit të shërbimeve të huaja në vend përmes propagandës, dezinformimit dhe sulmeve kibernetike. Gjatë raportimit në...

Belgët s’i ndahen Elbasanit, duan vrasësit e Arjan Spahiut. Prokurorët vijnë...

0
Prokurorët belgë prej ditësh janë instaluar në Elbasan. Ata vijojnë të kërkojnë gjurmët për vrasjen e Arjan Spahiut, shqiptarit që u vra në tokën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS