37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hapen

Etiketim: hapen

Hapen 1,200 metrat e parë të Tunelit të Llogarasë

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar sot pamje nga puna për hapjen e Tunelit të Llogarasë në jug të vendit.  Në një njoftim në Facebook,...

Hapen kutitë e votimit

0
Janë hapur kutitë e votimit në 6 bashkitë vendit Vorë, Rrogozhinë, Lushnjë, Shkodër, Dibër dhe DurrësQytetarët e parë kanë hedhur votën e tyre për...

Zv/kryeministri: “Kazinotë vetëm në hotelet me 5 yje dhe resorte, nuk...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe u shpreh sot në lidhje me vendimin e fundit të qeverisë, për ligjin për lojërat e fatit, se “lojërat e fatit...

Propozimet e opozitës, Rama: Sa hapen listat e si do të...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me propozimet e opozitës së bashkuar, të bëra publike këtë të premte nga ana e Lulzim Bashës...

Listat të hapen 100 për qind, me kusht që…opozita “plas” propozimin...

0
Pas takimit te zhvilluar me aleatet, opozita jashteparlamentare eshte shprehur pro hapjes se listave ne mbledhjen e keshillit politik, duke paraqitu si kusht, mosprekjen...

“Reflektoni miq, listat do hapen!”/ Rama mesazh opozitës së bashkuar: Me...

0
Pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Përmes një mesazhi në “Twitter’ thekson se refuzimi për të diskutuar mbi...

Hajdari, apel për PD dhe LSI: Duhet të ishit në tryezën...

0
Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari tha sot pas mbledhjes së Këshillit Politik se listat duhet të hapen 100%. Hajdari nuk bie dakord që 1/3...

“PS do atë që duan qytetarët”/ Hapja e listave, Rama: Do...

0
Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një statusi në facebook thotë se listat do të hapen për shkak se kjo është ajo që duan qytetarët shqiptarë....

Në Podujevë sërish apelohet që të mos hapen të pame

0
Shtabi Emergjent i Komunës së Podujevës për COVID-19 ka apeluar te qytetarët që konform vendimit të Qeverisë të mos organizohen ahengje familjare, ceremonitë mortore...

Hapen dhjetëra vende pune në Konsullatën e Shqipërisë në Greqi

0
Konsullata e Shqiperise ne Selanik ka njoftuar per hapjen e dhjetera vendeve te punes ne kete institucon ku pret aplikime nga te interesaurit. Bashke...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS