Mister fati i tij/ Del foto nga Ervis Martinaj

0
Gjigandi

Një foto tjetër ka dalë nga i shumëkërkuarit Ervis Martinaj.

Martinaj në këtë foto shfaqet i veshur me një xhup dhe kohë të vrenjtur, ku mister ngelet koha dhe vendi kur është realizuar. Martinaj shpesh është bërë kryefjalë e medias, ku së fundmi ka dalë dhe një foto e re e tij nga një klub në Dusseldorf të Gjermanisë, i quajtur ‘FKK-un Saunaclub Oceans’.

Kujtojmë se për në media është qarkulluar së fundi edhe lajmi ai është vrarë dhe se trupi i tij është ndarë në 6 pjesë, por ende policia nuk ka një njoftim zyrtar.

Deklarata ka pasur edhe nga kryeministri Edi Rama i cili jo më larg se dje tha se fati i Martinajt do të vuloset vetëm kur policia të siguroj provat e plota.

Foto e siguruar nga Abc

RonaTyra
Ervis Martinaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu