5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Itij

Etiketim: itij

Mister fati i tij/ Del foto nga Ervis Martinaj

0
Një foto tjetër ka dalë nga i shumëkërkuarit Ervis Martinaj. Martinaj në këtë foto shfaqet i veshur me një xhup dhe kohë të vrenjtur, ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS