19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Por

Etiketim: por

“Ajo sheh dallgët, por nuk hidhet në det” Historia e trishtë...

0
Ndodhem në plazh dhe përballë meje ndodhet kjo vajzë e re që duket si një figurë mitologjike, gjysmë njeri dhe gjysmë peshqir. Nuk e...

‘Arma nuk ka qenë e imja por e punonjësit të IMT-së’/...

0
55-vjeçari që plagosi me armë zjarri tre ditë më parë punonjësin e IMT-së, Ilirjan Gavelli është lënë në burg. Burime për median bëjnë me dije...

Mund ta keni kaluar covid-19 shumë lehtë, por ja rreziku “vrasës”...

0
Coronavirusi ka konsumuar jetën e njerëzve në një mënyrë që të kujton kohën e luftës. Ndërsa është joshëse për ta parë COVID-19 si asgjë më...

Kush po gënjen?/ ‘Thatësirë’ në turizmin në terren por ministrja raporton...

0
Nga Marina Kërçeli: Edhe pse këtë vit ka pasur rreth 100 mijë turistë më pak për shkak të luftës, nga ana e ministrisë së Financave...

Emri/ I vuri flakën shkurreve por dogji 100 hektarë tokë, arrestohet...

0
Një 60-vjeçar është arrestuar në Divjakë, pasi dyshohet si autor i një zjarrvënie të qëllimshme në fshatin Biçukas. Si pasojë e zjarrvënies nga shtetasi Kujtim...

“Lekët shkojnë e vijnë, por koha jo”, Enca u jep këshilla...

0
Këngëtarja Enca Haxhia, e cila njihet si një nga personazhet që bën më shumë pushime ka ndarë këshilla me ndjekësit e saj në Instagram. Me...

NASA hasi në një objekt të çuditshëm në Mars – por...

0
Agjencia amerikane e hapësirës, NASA ka hasur në një objekt të ndritshëm në Mars. Rover Perseverance i tyre kapi një objekt të ngjashëm me...

Shenjat e horoskopit që janë krejtësisht të ndryshme por përputhen

0
Ka shenja që kanë shumë ngjashmëri dhe janë shumë të ngjashme dhe disa të tjera që janë krejtësisht të kundërta dhe është e vështirë të bashkëjetosh...

Bordi i transaprencës/ Ardian Civici: Nuk është për të ulur çmimet...

0
Profesori i ekonomisë, Ardian Civici i ftuar në emisioni 'Quo Vadis' në 'Vizion Plus' ka folur në lidhje me BT dhe çmimet e larta...

Ulet lehtë çmimi i vajit! Por pse konsumi është në rënie?

0
Çmimi i shitjes së vajit të lulediellit ka pësuar një rënie të lehtë në 375 Lekë/litër, nga 381 Lekë/litër që ishte më parë.Pak ditë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS