14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Qytetarët

Etiketim: Qytetarët

I premtonte viza në Angli/ Arrestohet 32-vjeçarja në Tiranë, mashtronte qytetarët...

0
Një 32-vjeçare është arrestuar në Tiranë, pasi mashtronte qytetarët duke përvetësuar para. Mësohet se shtetësia Klaudja Hodo me anë të mashtrimit u ka marrë shumën...

Radhë kilometrike në Qafë Thanë, qytetarët me orë të tëra në...

0
Radhë kilometrike është krijuar në pikën kufitare të Qafë Thanës, pasi të shumtë kanë qenë turistët të cilët kanë zgjedhur të kalojnë pushimet në...

Mashtrimi me kreditë/ Laze për Syri Tv: Institucionet e drejtësisë duhet...

0
https://www.youtube.com/watch?v=U5igktpRaXg Editor i Iliridium Media Grup Elio Laze i ftuar ditën e sotme, në emisionin “Kafe shqeto” nga Syri tv ka folur në lidhje me...

Qytetarët i rikthehen sporteleve pas mbylljes se e-Albania: Harxhojmë kohë në...

0
Rënia e e-Albania ka shkaktuar prej ditësh kaos dhe probleme për shërbimet që iu ofrohen qytetarëve. Naimi i është rikthyer sportelit të gjendjes civile...

Video/ 200 euro për një aplikim, kush është policja që zhvat...

0
Gruaja që shihni në këto pamje ushtron detyrën e operatores së zyrës së shërbimit ndaj qytetarëve në policinë e Tiranës. Quhet Erinda H. dhe...

Mjeku Prifti, Gjykatës së Apelit: Nuk prish provat duke operuar qytetarët...

0
Vendi aktualisht vuan mungesën e mjekëve dhe për më tepër të specializuar. Sakaq disa akuza ndaj mjekut Edvin Prifti po e pengojnë të vijoj punën...

Mjalti, ëmbëlsirat janë luks për qytetarët/ Tabaku për çmimet: Inflacioni është...

0
Deputetja, Jorida Tabaku ka folur këtë të enjte në Kuvend në lidhje me çmimet e rritura në vend. Tabaku tha se qeveria nuk jep përgjigje...

Detaje/ 30-vjeçarja nga Berati mashtronte qytetarët me viza dhe….

0
Zbardhen detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me arrestimin e Veriana Gegës, nën akuzën e mashtrimit dhe falsifikimit të dokumenteve. Policia bën...

“PD-LSI tradhtuan zgjedhësit e tyre, s’mund t’iu besohet më”, Balla: Me...

0
Në kuadër të takimeve organizative dhe parapërgatitore për zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla mora pjesë në Asamblenë...

Dita e demokracisë, Soreca: Qytetarët kërkojnë pjesëmarrje më të madhe në...

0
Pas ambasadores së SHBA-ve Yuri Kim, edhe ambasadori i BE në vend Luigi Soreca ka një mesazh për politikën shqiptare, në ditën ndërkombëtare të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS