33.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Foto/ Kryeministri Rama e kalon fundjavën me Zahon, fotografohet në një...

0
Kryeministri, Edi Rama fundjavën që lamë pas është fotografuar teksa shoqëron djalin e tij Zaho, në TEG. Të shumtë kanë qenë ata qytetarë të cilët...

Samiti në Bruksel/ Rama vazhdon ‘sagën’ me Bullgarinë: Doja më shumë...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar për të tretën herë këtë të premte në lidhje me ngjarjen e Samitit që u mbajt në Bruksel Këtë herë...

“Oh!”/ Bullgaria i këshilloi të përdorë gjuhë politikani, Rama nuk bën...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Ministrisë së Jashtme, ku kjo e fundit i këshillonte të përdorte një gjuhë politikani. Përmes një...

Berisha: Rama po devijon, faji i tij për mos hapjen e...

0
Kryetari i PD, Sali Berisha ka dalë ditën e sotme në një konferencë për media duke komentuar mënyrën se si Rama e shiti dështimin...

Rama “flirton” me Vuçiç: Unë jam aset serb

0
Pasi BE-ja vendosi përsëri mos të hapë negociatat me vendet Ballkanit Përndimor, këto të fundit nuk i aknë kursyer ironitë ndaj unionit europian. Ishte presidenti...

Rama pëplaset me Vuçiç, Presidenti i Serbisë: E ashtuquajtura Kosovë, Kryeministri:...

0
Kryeministri Edi Rama dhe Presidentin Aleksandër Vuçiç janë përplasur në lidhje me Kosovën në Bruksel. Vuçiç përdori ironinë kur tha “e ashtuquajtura Kosovë”, ndërsa...

‘Kërcënon’ Rama nga Brukseli: Ne shqiptarët nuk jemi aq të mirë...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me Samitin e mbajtur këtë të enjte në Bruksel. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama ka...

“Rama i ka falur plazhin publik për 30 vite”, Shehaj: Ja...

0
Deputeti, Agron Shehaj gjatë seancës plenare këtë të enjte ka akuzuar ministren e Punëve të Jashtme dhe Europën, Olta Xhaçka. Shehaj tha se Rama i...

Samiti i BE-së, kryeministri Rama: Sa turp për Evropën kjo çështje...

0
Kryeministri, Edi Rama ka reaguar për samitin e BE-së që do të mbahet këtë të enjte në Brukse. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rama...

Rama, hap pas, vendos të ulet nesër në Bruksel

0
Kreu i qeverisë Shqiptare do të jete nesër në Bruksel. Rama shkruajti pak minuta pas mesditës në Twitter se: Sapo dëgjova që diçka po lëviz sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS